• Balenie

Ponúkame kvalitné sťahovacie služby s profesionálnym prístupom a dlhodobými skúsenosťami.

stahovanie

Najväčšou našou reklamou sú referencie. Až 90% našich zákazníkov nás kontaktovalo na základe pozitívnych referencií. Toto je aj jeden z dôvodou prečo nás táto práca baví.

Ponúkame kompletné služby v oblasti sťahovania domácností. Sťahujeme v Bratislave, ale aj v rámci Slovenska a EU. Každé sťahovanie je iné a špecifické a preto ponúkame riešenia na mieru pre zákazníka.

Potrebujete sa presťahovať ešte dnes alebo zajtra? Vyžadujete profesionálny prístup? Dajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku ?

Okrem profesionálnej sťahovacej služby ponúkame aj kvalitný baliaci materiál, špeciálne určený na sťahovanie. Krabice štandard sú vhodné či úž na sťahovanie domácností, alebo aj firemnej dokumentácie, ako šanónov a podobne. Ponúkame ho na webovej stránke baliacimaterial.sk.


Výhody


Zapožičanie krabíc na sťahovanie zadarmo.


Prvú hodiny dopravy neúčtujeme.Dodáme vám potrebný baliaci materiál.

dodáme baliaci materiál v predstihu, presne kedy ho budete potrebovať baliaci materiál buď zapožičiame alebo predáme za výborné ceny

Dokážeme zmontovať a demontovať skoro všetky druhy nábytku.

Ponúkame službu full_servis - sťahovanie bez starostí

všetko zabalíme do kvalitného baliaceho materiálu v prípade potreby uskladníme v našom vykurovanom sklade vybalíme a uložíme na potrebné miesto

Odvezieme nepotrebné veci na skládku.

Naše referencie